Aranjmanlar Buketler Çelenkler Ferforgeler Güller Sepetler Süs Bitkileri

BuseCicek>Güvenlik Ve Gizlilik
 Güvenliğiniz Ve Kişisel Bilgileriniz Gizliliği Bizler için Çok Önemli

BuseCicek.Com'da alışverişiniz sırasında bilgilerinizin korunması bizler için en önemli konulardan birisidir.Müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için Güvenlik Ve Gizlilik Politikamızı birkaç ana başlık altında inceleyebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

BuseCicek.Com'dan sipariş vermek çok kolay ve güvenlidir.Sitemiz Microsoft Windows 2000 Adv. Server işletim sistemi yüklü olan bilgisayarlarda barındırılmakta ve 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Güvenliğiniz için kullanılan programlar sayesinde sayfalarımızda yollamış olduğunuz kredi kartı, alışveriş sepeti vb. ile ilgili bilgiler şifrelenerek sitemize ulaşmakta ve başkaları tarafından kullanılamayacak hale getirilmektedir.

Üyelik Bilgilerinin Gizliliği

BuseCicek.Com Internet üzerindeki bilgi transferinde güvenlik için kullanılan digital sertifikalardan SSL(Secure Socket Layer) sertifikasını kullanmaktadır. SSL sertifikası, tüm sipariş bilgilerinizin güvenli bir şekilde sadece BuseCicek.Com'a ulaşmasını sağlamaktadır.

BuseCicek.Com'a üyelik başvurusunda bulunduğunuzda; size E-Mail ile bir kod yollanacaktır.Şifreniz databaselerimizde şifrelenerek tutulmaktadır.Bu kod sayesinde üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz.Şifrenizi istediğiniz zaman güvenli bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Size özel olan adres, telefon,e-mail vb. bilgiler sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmemiz için gerekmektedir. Alıcı bilgileri(ad, soyad,telefon,adres) siparişiniz teslimatı sırasında doğru ve çabuk bir şekilde ulaşması için kullanılacaktır. Ayrıca; gerektiğinde, alıcının memnuyeti konusunda bilgi almak için de kullanılacaktır.

Üyeliğinizi aktifleştirdiğinizde Hatırlatma ve Çiçek Puan Servislerimizden de yararlanabilirsiniz. Hatırlatma Servisi sayesinde E-Mail adresinize gönderilecek olan maillerle özel günleri 1-2 gün önceden hatırlamanız sağlanacaktır.Çiçek Puan Servisimiz sayesinde yaptığınız alışverişlerinizde puan toplayabilir ve bu puanları BuseCicek.Com'un belirlemiş olduğu ürünler dahilinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

BuseCicek.Com'u ziyaret ettiğinizde sisteminiz ile ilgili bazı bilgiler(IP Adresi,Browser Bilgiler,İşletim Sistemi vb.) sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmemiz için kaydedilmektedir. Bu bilgiler, tarafımızdan sayfalarımızda ve serverımızda olan sorunları çözmekte kullanılmakta ve hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılmamaktadır.

BuseCicek.Com, vermiş olduğunuz kişisel bilgileri hiçbir şekilde satmaz yada kiralamaz. Bu bilgiler BuseCicek.Com'da yapılan promosyonlar ve tarafınızdan izin verilmeyen servis yada hizmetlerde kullanılmaz.

Diğer Sitelere Ait Linkler

BuseCicek.Com'da bulunan ve internet üzerindeki diğer sitelere olan Linkler aracılığıyla görünleyeceğiniz içerik YenHayatCicek.Com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Kredi Kartı

BuseCicek.Com aracılığıyla sipariş verebilmeniz için geçerli bir kredi kartı sahibi olmanız ve 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.

Üyelik Bilgileri Güncelleme ve Üyelik İptali

BuseCicek.Com kişisel bilgilerinizi güncelleyebilmeniz yada üyeliğinizi iptal etmeniz ve databaseden tüm bilgileriniz silinmesi için gerekli tüm yetkiyi üyelerine vermiş durumdadır. Hatırlatma Servisinden ve diğer E-Mail servislerimizden yararlanmak istemiyorsanız lütfen Üyelik Bilgileri sayfanızda ilgili seçenekleri iptal ediniz.

İzniniz

BuseCicek.Com'a yapmış olduğunuz üyelik başvurusu ve üyeliğinizi aktif etmenizle birlikte kişisel bilgilerinizin BuseCicek.Com tarafından Güvenlik Ve Gizlilik politikamız dahilinde kullanılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. Güvenlik Ve Gizlilik politikası istenildiğinde değiştirilebilir, yeni maddeler eklenebilir veya çıkartılabilir.Yapılan bu değişiklikler BuseCicek.Com sitesinde tüm üyelere duyurulacaktır.Güvenlik Ve Gizlilik politikamızla hem fikir olmayan üyelerimiz her zaman üyeliklerini iptal etme hakkına sahiplerdir. 


 

  » Üyelik Bilgilerim

    » Üye Ol  

 » Müşteri Hizmetleri

Ürün Ara :
» Gelişmiş Arama

 

Özel Günler
» Yıldönümü
» Aşk Ve Sevgi
» Cenaze
» Teşekkür


Ürünler
» En Çok Satanlar
» Aranjmanlar
» Buketler
» Çelenkler
» Ferforgeler
» Güller
» Sepetler
» Süs Bitkileri